Tel: +48 608 245 279, +48 668 552 608 E-mail: biuro@artplastelektro.pl

Dla firmy

Odgromowe Dla Firmy

Oddawanie do użytku budynku o charakterze publicznym lub biznesowym wymaga zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa jego obecnym i przyszłym użytkownikom. Jednym z kluczowych elementów jest przeciwdziałanie szkodom, wyrządzanym przez uderzenia piorunów, na które budynki o charakterze publicznym są narażone szczególnie, choćby ze względu na duże nagromadzenie sprzętu elektronicznego.
Nasza oferta kierowana jest do inwestorów, których celem jest prawidłowe i kompleksowe wykonanie instalacji odgromowej dla budynków, które stanowią siedziby firm lub wszelkie kompleksy użytku publicznego, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa jej użytkownikom. Zabezpieczenie odgromowe, które oferujemy obejmuje kompleksowe działania począwszy od bezpłatnej wyceny instalacji i doradztwa w zakresie wyboru odgromienia, poprzez niezbędne pomiary, montaż docelowego piorunochronu i ewentualne poprawki.
Ze względu na użytkowy charakter budynków, każda instalacja wiąże się z niezbędnymi pozwoleniami, a także sporządzeniem protokołów po jej wykonaniu. Na każdym etapie prac aktywnie uczestniczymy w obsłudze formalności, aż do oddania do użytku systemu odgromowego. Prace instalacyjne przebiegają ściśle według norm i przepisów, dotyczących tego typu budynków, a nasza oferta obejmuje jedynie najwyższej klasy systemy, zgodne z normami dla materiałów i instalacji. Daje to gwarancję maksymalnego zabezpieczenia budynku przed skutkami wyładowań, co zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom budynku w nagłych i zagrażających warunkach burzowych. Aktywna instalacja odgromowa pozwala też dopełnić niezbędnych formalności ubezpieczeniowych, których brak może spowodować odmowę wypłaty odszkodowania, a tym samym ogromne straty dla właścicieli i inwestorów.

Więcej informacji
bezpośrednio pod numerem telefonu 608 552 608

Dla domu schemat